profi-air ovaaltoru tihendus- ja ühenduselement

Saadavus: Jah

Tootekood Toote nimetus Pakis / Ühik Ühiku hind Kogus
78316410 163 × 68 mm (ovaalne) 5 tk
4,63 €

Lühikirjeldus

FRÄNKISCHE profi-air tihendus- ja ühenduselement ovaaltoru, liitmike ja profi-air tunneltoru jaotuskastiga ühendamiseks. Kahepoolne tihend tagab õhutiheda ühenduse ja integreeritud kinnitusaasad 6,5mm kruviavaga mugava kinnituse konstruktsioonile.

FRÄNKISCHE profi-air õhujaotussüsteem sobib kokku kõikide enamlevinud ventilatsiooniseadmete ning standardmõõdus plafoonidega.

 Andmed / tüüp 163 x 68 mm
Pikkus mm (L) 63
Laius mm (W / W1) 200 / 185
Kõrgus mm (H) 70
Kaal kg 0,070
Materjal PP

 

Ainukese tootjana toodab FRÄNKISCHE innovaatilist profi-air ventilatsioonisüsteemi mis hõlmab endas samaaegselt kolme olulist omadust:

  • antistaatilist sisekihti
  • antibakteriaalset sisekihti
  • vastupidavust puhastusainetele

FRÄNKISCHE õhujaotussüsteemile on väljastataud Keskkonnahügieeni ja Toksikoloogiainstituudi HY märgis.

Hügieenisertifikaat

Materjalid:

Info

FRÄNKISCHE profi-air tihendus- ja ühenduselement ovaaltoru, liitmike ja profi-air tunneltoru jaotuskastiga ühendamiseks. Kahepoolne tihend tagab õhutiheda ühenduse ja integreeritud kinnitusaasad 6,5mm kruviavaga mugava kinnituse konstruktsioonile. FRÄNKISCHE profi-air õhujaotussüsteem sobib kokku kõikide enamlevinud ventilatsiooniseadmete ning standardmõõdus plafoonidega. Ainukese tootjana toodab FRÄNKISCHE innovaatilist profi-air ventilatsioonisüsteemi mis hõlmab endas samaaegselt kolme olulist omadust: antistaatilist sisekihti antibakteriaalset sisekihti vastupidavust puhastusainetele FRÄNKISCHE õhujaotussüsteemile on väljastataud Keskkonnahügieeni ja Toksikoloogiainstituudi HY märgis.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.