profi-air ovaaltoru üleminek DN 125

Saadavus: Jah

Tootekood Toote nimetus Pakis / Ühik Ühiku hind Kogus
78316425 163 × 68 mm (ovaalne), DN 125 1 tk
15,65 €

Lühikirjeldus

FRÄNKISCHE profi-air ovaaltoru üleminek DN125 isotorule või muule DN 125 ventilatsioonitorule. Sobib kasutamiseks sissepuhke ja väljatõmbe poolel. Integreeritud tihend tagab õhutiheda ühenduse isotoruga.

FRÄNKISCHE profi-air õhujaotussüsteem sobib kokku kõikide enamlevinud ventilatsiooniseadmete ning standardmõõdus plafoonidega.

Ainukese tootjana toodab FRÄNKISCHE innovaatilist profi-air ventilatsioonisüsteemi mis hõlmab endas samaaegselt kolme olulist omadust:

  • antistaatilist sisekihti
  • antibakteriaalset sisekihti
  • vastupidavust puhastusainetele
 Andmed / tüüp 163 x 68 mm kuni DN 125
Diameeter mm (Do) 125
Pikkus mm (L) 175
Laius mm (W) 163
Kaal kg 0,140
Materjal PE-HD

 

FRÄNKISCHE õhujaotussüsteemile on väljastataud Keskkonnahügieeni ja Toksikoloogiainstituudi HY märgis.

Hügieenisertifikaat

Materjalid:

Info

FRÄNKISCHE profi-air ovaaltoru üleminek DN125 isotorule või muule DN 125 ventilatsioonitorule. Sobib kasutamiseks sissepuhke ja väljatõmbe poolel. Integreeritud tihend tagab õhutiheda ühenduse isotoruga. FRÄNKISCHE profi-air õhujaotussüsteem sobib kokku kõikide enamlevinud ventilatsiooniseadmete ning standardmõõdus plafoonidega. Ainukese tootjana toodab FRÄNKISCHE innovaatilist profi-air ventilatsioonisüsteemi mis hõlmab endas samaaegselt kolme olulist omadust: antistaatilist sisekihti antibakteriaalset sisekihti vastupidavust puhastusainetele FRÄNKISCHE õhujaotussüsteemile on väljastataud Keskkonnahügieeni ja Toksikoloogiainstituudi HY märgis.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.