profi-air ovaaltoru üleminek DN 160

Saadavus: Jah

Tootekood Toote nimetus Pakis / Ühik Ühiku hind Kogus
78316424 2 × 163 × 68 (ovaalne) 1 tk
20,57 €

Lühikirjeldus

FRÄNKISCHE profi-air ovaaltoru üleminek DN160 isotorule või muule DN 160 ventilatsioonitorule. Sobib kasutamiseks sissepuhke ja väljatõmbe poolel. Integreeritud tihend tagab õhutiheda ühenduse isotoruga.

FRÄNKISCHE profi-air õhujaotussüsteem sobib kokku kõikide enamlevinud ventilatsiooniseadmete ning standardmõõdus plafoonidega.

Ainukese tootjana toodab FRÄNKISCHE innovaatilist profi-air ventilatsioonisüsteemi mis hõlmab endas samaaegselt kolme olulist omadust:

  • antistaatilist sisekihti
  • antibakteriaalset sisekihti
  • vastupidavust puhastusainetele
 Andmed / tüüp 2 x 163 x 68 mm
Diameeter mm (Do) 160
Pikkus mm (L) 175
Laius mm (W) 163
Kogulaius mm (B1) 363
Kaal kg 0,250
Materjal PE-HD

 

FRÄNKISCHE õhujaotussüsteemile on väljastataud Keskkonnahügieeni ja Toksikoloogiainstituudi HY märgis.

Hügieenisertifikaat

Materjalid:

Info

FRÄNKISCHE profi-air ovaaltoru üleminek DN160 isotorule või muule DN 160 ventilatsioonitorule. Sobib kasutamiseks sissepuhke ja väljatõmbe poolel. Integreeritud tihend tagab õhutiheda ühenduse isotoruga. FRÄNKISCHE profi-air õhujaotussüsteem sobib kokku kõikide enamlevinud ventilatsiooniseadmete ning standardmõõdus plafoonidega. Ainukese tootjana toodab FRÄNKISCHE innovaatilist profi-air ventilatsioonisüsteemi mis hõlmab endas samaaegselt kolme olulist omadust: antistaatilist sisekihti antibakteriaalset sisekihti vastupidavust puhastusainetele FRÄNKISCHE õhujaotussüsteemile on väljastataud Keskkonnahügieeni ja Toksikoloogiainstituudi HY märgis.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.