profi-air ovaaltoru

Saadavus: Jah

Tootekood Toote nimetus Pakis / Ühik Ühiku hind Kogus
78316401 163 × 68 mm (ovaalne), pikkust 1,15 m 4 tk
13,08 €

Lühikirjeldus

FRÄNKISCHE profi-air ovaaltoru jaotuskasti ja ventilatsiooniseadme ühendamiseks. Paigaldus laes või seinas ning sobiv kasutada sissepuhke ja väljatõmbe poolel.

FRÄNKISCHE profi-air õhujaotussüsteem sobib kokku kõikide enamlevinud ventilatsiooniseadmete ning standardmõõdus plafoonidega.

Ainukese tootjana toodab FRÄNKISCHE innovaatilist profi-air ventilatsioonisüsteemi mis hõlmab endas samaaegselt kolme olulist omadust:

  • antistaatilist sisekihti
  • antibakteriaalset sisekihti
  • vastupidavust puhastusainetele
 Andmed / tüüp 163 x 68 mm
Pikkus mm (L) 1150
Laius mm (W) 163
Kõrgus mm (H) 68
Kaal kg 0,900
Materjal ABS

 

FRÄNKISCHE õhujaotussüsteemile on väljastataud Keskkonnahügieeni ja Toksikoloogiainstituudi HY märgis.

Hügieenisertifikaat

Materjalid:

Info

FRÄNKISCHE profi-air ovaaltoru jaotuskasti ja ventilatsiooniseadme ühendamiseks. Paigaldus laes või seinas ning sobiv kasutada sissepuhke ja väljatõmbe poolel. FRÄNKISCHE profi-air õhujaotussüsteem sobib kokku kõikide enamlevinud ventilatsiooniseadmete ning standardmõõdus plafoonidega. Ainukese tootjana toodab FRÄNKISCHE innovaatilist profi-air ventilatsioonisüsteemi mis hõlmab endas samaaegselt kolme olulist omadust: antistaatilist sisekihti antibakteriaalset sisekihti vastupidavust puhastusainetele FRÄNKISCHE õhujaotussüsteemile on väljastataud Keskkonnahügieeni ja Toksikoloogiainstituudi HY märgis.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.