profi-air tunneltoru topelt läbiviik 90° 125 mm

Saadavus: Jah

Tootekood Toote nimetus Pakis / Ühik Ühiku hind Kogus
78313282 2 × 132 × 52 mm, plafoon DN 125 1 tk
37,85 €

Lühikirjeldus

FRÄNKISCHE profi-air tunneltoru topelt läbiviik 90° plafoonile üleminekuks. Universaalne nii sissepuhke kui ka väljatõmbe poolel kasutamiseks. Väljatõmbes võimalik lisada filter. Paigaldamiseks seina, põrandale või lakke. Kinnitamine toimub integreeritud kinnitusaasade abil.

Õhuhulk vastavalt normile DIN 1946/6: max 90m3/h / 25 l/s

FRÄNKISCHE profi-air õhujaotussüsteem sobib kokku kõikide enamlevinud ventilatsiooniseadmete ning standardmõõdus plafoonidega.

Ainukese tootjana toodab FRÄNKISCHE innovaatilist profi-air ventilatsioonisüsteemi mis hõlmab endas samaaegselt kolme olulist omadust:

  • antistaatilist sisekihti
  • antibakteriaalset sisekihti
  • vastupidavust puhastusainetele
 Andmed / tüüp 2 x 132 x 52 mm
Diameeter mm (DO / DI) 133 / 125
Pikkus mm (L) 158
Laius mm (W) 290
Kõrgus mm (H / H1 / H2) 373 / 52 / 321
Kaal kg 0,382
Materjal PE-HD

 

FRÄNKISCHE õhujaotussüsteemile on väljastataud Keskkonnahügieeni ja Toksikoloogiainstituudi HY märgis.

Hügieenisertifikaat

Materjalid:

Info

FRÄNKISCHE profi-air tunneltoru topelt läbiviik 90° plafoonile üleminekuks. Universaalne nii sissepuhke kui ka väljatõmbe poolel kasutamiseks. Väljatõmbes võimalik lisada filter. Paigaldamiseks seina, põrandale või lakke. Kinnitamine toimub integreeritud kinnitusaasade abil. Õhuhulk vastavalt normile DIN 1946/6: max 90m3/h / 25 l/s FRÄNKISCHE profi-air õhujaotussüsteem sobib kokku kõikide enamlevinud ventilatsiooniseadmete ning standardmõõdus plafoonidega. Ainukese tootjana toodab FRÄNKISCHE innovaatilist profi-air ventilatsioonisüsteemi mis hõlmab endas samaaegselt kolme olulist omadust: antistaatilist sisekihti antibakteriaalset sisekihti vastupidavust puhastusainetele FRÄNKISCHE õhujaotussüsteemile on väljastataud Keskkonnahügieeni ja Toksikoloogiainstituudi HY märgis.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.